FAN ROTORU İMALATI

İzmir fan rotoru özel ve seri üretimini yapmaktayız.

ROBOTIC KAYNAK

Robot kaynak çözümleri sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

img

Radyal fan rotor imalatı

Radyal fan rotor imalatı Merkezkaç ya da Santrifüj olarak da adlandırılan Radyal Fan, havanın bu pervanenin bir ...

Detaylar  
img

Aksiyal fan rotor imalatı

Aksiyal fan rotor imalatıHava tahliyesinin hızlı atılabilmesini sağlayan ve bunun için geliştirilen fan tipleridir. A...

Detaylar  
img

Rotor Pervaneleri İmalatı

Fan rotor pervaneleri imalatı Ürün portföyümüzde bulunan aksiyal ve radyal fanlar için pervane üretimini ve seri...

Detaylar  
img


BİZ KİMİZ?


Atmaca elektromekanik  olarak 2001 yılından bu yana 20 yılı aşkın süredir, her türlü sac şekillendirme ve kaynak komple ürün imalatı yapmaktayız.

Fan rotoru sektörüne yönelik kendi markamız ve ismimizle her endüstriye hitap edecek Fan Rotoru çeşitlerinin seri ve özel imalatını yapmaktayız.

İmalatını yapmış olduğumuz öne eğimli sık kanatlı fan rotoru, seyrek kanatlı geriye eğimli fan rotoru, düz kanatlı fan rotorları için seri üretim imkanı sunmaktayız.

Firmamız farklı sektörlere ait, farklı kullanım alanları için özel ve seri imalat olmak üzere fan rotorları çeşitli varyasyonlarda aksiyal fanlar, radyal fanlar ve özel imalat fanların imalatını yapmaktadır.

Şirketimiz sizlere kurumsallaşma anlayışı içerisindedir. Iso 9001 2015  kalite yönetimi anlayışıyla sektörün istek ve ihtiyaçlarını karşılayarak sizlere kurumsal hizmet vermektedir.

Firmamız 2001 yılından bu yana koruduğumuz kalitemiz, güncel teknolojilerle birleştiren dinamik bir yapı çerçevesinde uzman kadromuz, kalite standartlarımız ve belgelerimizle sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLERİMİZ

Kurumsal ve Hızlı Çözümler İçin Vakit Kaybetmeyin

BLOG / DUYURU / FAN ROTORLARI

REFERANSLARIMIZ