GVAC- Kare çerçeveli duvar tipi aksiyal fan

Kategori:
Ürün Kodu:
  • #92
GVAC – Kare Çerçeveli Duvar Tipi Aksiyal Fanlar çerçeveli olup duvara veya pencereye monte edilebilecek özelliktedirler. 350 – 710 mm. arasındaki aksiyal fanlar gelen talepler doğrultusunda, çap ve kapasite durumuna bağlı olarak özel olarak imal edilirler.

Pervanelerimiz galvaniz saçtan, gövdelerimiz ise siyah veya isteğe bağlı saçtan imal edilip, toz boya tekniği ile kaplanmaktadır. Kare çerçeveli duvar tipi aksiyal fanlar ortam havasının karakterine göre istek üzerine epoksi boyalı, daldırma galvaniz gövdeli veya Cr-Ni saçtan üretilebilirler.

Fan kasasının kısa kasetli olmasından ötürü motor gövdesi kaset dışında kalmaktadır. Fan kasaları standart olarak RAL9005 kodlu siyah renge boyanmakla beraber talep gelmesi ve RAL kodu belirtilmesi halinde istenilen renkte de boyatılabilmektedirler.

Kare Çerçeveli Duvar Tipi Aksiyal Fanlar sahip olduğu, açısı özel olarak verilmiş kanatları sayesinde daha fazla hava debisi sağlarken, çıkartmış olduğu ses seviyesi de en aza indirgenmiş ve pervanelerin balansı alınmıştır.

Pervane kanatları standartta galvaniz saçtan imal edilmekte olup müşteriden gelen talepler ve fanın kullanılacağı ortam şartlarına bağlı olarak plastik veya yüksek adetli siparişlerde kromdan da yapılabilmektedirler.

Genelde muhafaza telinin bulunduğu taraftan hava emilip, motor üzerinden atılmasına rağmen duvar açık havaya bakıyorsa motorun hava şartlarından etkilenmemesi için hava motor tarafından emilir ve muhafaza teli tarafından atılır. Dolayısıyla hava akış yönünün istenilen yönden sağlanabilmesi amacıyla fan pervaneleri müşteriden talep gelmesi halinde ters çakılabilmektedir.

Kare Çerçeveli Duvar Tipi Aksiyal Fanların normalde ön tarafında muhafaza teli olup istenildiğinde veya kullanılacak ortam şartlarına göre motor tarafına da muhafaza teli konulabilmektedir.